ul. Ko¶cielna 2, 41- 902 Bytom tel. (032) 797 46 07

Aktualno¶ci O Kole Galeria Przewodnicy w obiektywie Relacje z wyjazdów Program spotkań Polecane strony Biuletyn Bytomik

SEJMIK SAMORZˇDU PRZEWODNICKIEGO - PSZCZYNA 2010

W dniu 6 lutego 2010 r. w Pszczynie odbył się Sejmik Samorz±du Przewodnickiego. Z ramienia naszego Koła Przewodników delegatami byli: Krzysztof Mikucki, Eugeniusz Gnacik, Henryk Wilk, Dariusz Kapu¶ciński. W sejmiku uczestniczyło 53 delegatów z całego województwa ¶l±skiego. Została wybrana nowa Rada Samorz±du Przewodników Turystycznych Województwa ¦l±skiego w składzie:
   - przewodnicz±cy: Ryszard Ziernicki /Chorzów/
   - z-ca przew.: Edward Kaniewski /Katowice/
   - z-ca przew.: Stanisław Kawęcki /Cieszyn/
   - skarbnik: Maria Łapińska /Katowice/
   - sekretarz: Maria Merda /Tarnowskie Góry/
   - członkowie: Witold Brol /Gliwice/,
          Jan Wacław Derejczyk /Częstochowa/,
          Grzegorz Gdesz /D±browa Górnicza/,
          Eugeniusz Gnacik /Bytom/,
          Krzysztof Koterba /Rybnik, Bytom/,
          Tadeusz Kozieł /Bielsko Biała/,
          Krzysztof Mikucki /Bytom/,
          Mirosław Nawrocki /Chorzów/,
          Stanisław Paluchowski /Sosnowiec/,
          Maria Zarębska /Katowice/ .

Dokonano wyboru Komisji Rewizyjnej w składzie:
   - przewodnicz±cy: Tadeusz Harazin
   - członek: Maria Ostapczyk,
          Emilia Zajdok

Dokonano wyboru 27 osobowej delegacji Przewodników Turystycznych Województwa ¦l±skiego na obrady KNAP-u do Ustronia.

W jej składzie znaleĽli się: Marek Botuliński /D±browa Górnicza/, Witold Brol /Gliwice/, Jacek Czober /Pszczyna/, Grzegorz Gdesz /D±browa Górnicza/, Marian Głowacki /Częstochowa/, Eugeniusz Gnacik /Bytom/, Stanisław Góra /Chorzów/, Stanisław Kawęcki /Cieszyn/, Krzysztof Koterba /Rybnik, Bytom/, Tadeusz Kozieł /Bielsko Biała/, Zbigniew Magnowski /Wisla/, Przemysław Major /Tychy/, Maria Merda /Tarnowskie Góry/, Krzysztof Mikucki /Bytom/, Cezary Molin /Wisła/, Mirosław Nawrocki /Chorzów/, Maria Ostapczyk /Chorzów "Batory"/, Stanisław Paluchowski /Sosnowiec/, Jan Pollok /Cieszyn/, Paweł Solarz /Sosnowiec/, Ryszard Syrokosz /Cieszyn/, Bożena Warońska /Będzin/, Jarosław Wesołowski /Zawiercie/, Stanisław Witała /Ruda ¦l±ska/, Józef Wróblewski /Katowice "Baildon"/, Gabriela Wybraniec /Wisła/, Ryszard Ziernicki /Chorzów/.