Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Samorządu Przewodników Turystycznych woj. śląskiego

W dniu 15 lutego 2014 r. w Pszczynie odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Samorządu Przewodników Turystycznych woj. śląskiego. Delegatami na tym spotkaniu z ramienia Koła Przwodników Turystycznych im. Antoniego Mizi w Bytomiu byli: Eugenisz Gnacik, Małgorzata Janota, Dariusz Kapuściński, Krzysztof Mikucki.
Radę Samorządu na nową kadencję 2014 - 2018 wybrano w zmniejszonym 9 osobowym składzie (poprzednio15 osobowym).

Skład Rady Samorządu:
Ryszard Ziernicki (Chorzów) - przewodniczący
Edward Kaniewski (Katowice) - I wiceprzewodniczący
Witold Brol (Gliwice) - II wiceprzewodniczący
Marta Merda (Tarnowskie Góry) - sekretarz
Helena Witkowska (Chorzów) - skarbnik
Stanisław Kawęcki (Cieszyn) - członek
Swietłana Koniuszewska (Sosnowiec) - członek
Krzysztof Mikucki (Bytom) - członek
Mirosław Nawrocki (Chorzów) - członek

Komisja Rewizyjna
Tadeusz Harazim (Pszczyna) - przewodniczący
Maria Łapińska (Katowice) - członek
Maria Ostapczyk (Chorzów-Batory) - członek

Ponadto wybrano skład 26 delagatów z naszego województwa na Krajową Konferencję Aktywu Przewodnickiego, która ma się odbyć w dniach 21-23 marca 2014 r. w Łodzi. W skład delegatów wybrano 3 członków Naszego Koła Przewodników: Eugenisz Gnacik, Małgorzata Janota, Krzysztof Mikucki.